CenterGame.pl

Oto wszyscy bohaterowie Valorant i ich umiejętności!

Dzisiejszego dnia zdjęto embargo na informacje dotyczące gry, dzięki czemu możemy poznać wszystkich bohaterów i ich umiejętności!

Serwis Polygon dzisiejszego ranka zamieścił informacje dotyczące bohaterów i umiejętności w Valorant. Zaprezentowano wszystkie cztery skille dla 8 bohaterów, którzy będą dostępni na premierę gry.

PHOENIX

Valorant’s Phoenix character showing off his flame wall ability

Moc gwiazdy Feniksa rozświeca się w jego stylu walki, zapalając pole walki błyskiem i płomieniem. Bez względu na to, czy ma wsparcie, czy nie, spieszy się, by walczyć na własnych warunkach.

JETT

Zwinny i zwinny styl walki Jett pozwala jej podejmować ryzyko, którego nie podejmie się nikt inny. Krąży wokół każdej potyczki, pozbywając się wrogów, zanim ci zorientują się, że otrzymali cios.

VIPER

Viper rozmieszcza szereg trujących urządzeń chemicznych, aby kontrolować pole bitwy i osłabić pole widzenia wroga. Jeśli toksyny nie zabiją jej ofiary, jej gry umysłowe na pewno to zrobią.

SOVA

Concept art for Sova from Riot Game’s Valorant

Sova śledzi, znajduje i eliminuje wrogów z bezwzględną skutecznością i precyzją. Jego niestandardowy łuk i niesamowite zdolności zwiadowcze zapewniają, że nawet podczas biegu nie będziesz mógł się ukryć.

CYPHER

Cypher is a one-man surveillance network who keeps tabs on the enemy’s every move. No secret is safe. No maneuver goes unseen. Cypher is always watching.

Cypher to jednoosobowa sieć inwigilacji, która pilnuje każdego ruchu wroga. Żaden sekret nie jest bezpieczny. Żaden manewr nie jest niewidoczny. Cypher zawsze patrzy.

BRIMSTONE

Orbitalny arsenał Brimstone’a zapewnia, że jego drużyna zawsze ma przewagę. Jego precyzja czyni go niezrównanym dowódcą na ziemi.

SAGE

Concept art for Sage from Riot’s shooter, Valorant

Sage zapewnia bezpieczeństwo sobie i swojemu zespołowi, gdziekolwiek się pojawi. Potrafi ożywić poległych przyjaciół i powstrzymać silne ataki, stanowi spokojne centrum piekielnego pola bitwy.

OMEN

Omen poluje w cieniu. Sprawia, że wrogowie stają się ślepi, teleportuje się przez pole, a następnie pozwala paranoi opanować się, gdy przeciwnicy starają się odkryć, gdzie może uderzyć w następnej kolejności.

Jak widać wiele postaci ma podobne umiejętności. Ale da się to zrozumieć przy ograniczeniu rodzajów umiejętności i wyrównaniu rozgrywki.