CenterGame.pl

Ostateczne patch notes 21 sezonu Diablo 3 w przyszłym tygodniu

W najbliższą niedzielę zakończy się 20 sezon w Diablo III. A już w przyszłym tygodniu mamy otrzymać ostateczne patch notes i datę startu 21 sezonu w Diablo 3.

Przez ostatnie tygodnie deweloperzy pracowali nad zmianami dotyczącymi nowego buffa sezonowego i dwoma nowymi zestawami klasowymi dla Nekromanty i Łowcy Demonów w Diablo 3. I zdaje się, że już w przyszłym tygodniu będzie nam dane uzyskać informację, kiedy będziemy grindować oba zestawy.

Deweloperzy ujawnili, że w przyszłym tygodniu pojawią się ostateczne patch noty wprowadzające zmiany testowane na serwerach PTR oraz zaprezentują informacje dotyczące nowego sezonu.

Zaprezentujemy więcej informacji o starcie 21 sezonu w nadchodzącym tygodniu. Nie potrwa to długo.

Oczywiście wypowiedź ta nie gwarantuje startu nowego sezonu w przyszłym tygodniu i zdaje się, że wszystko będzie zależne od tego, czy nowy patch, który zostanie uruchomiony za kilka dni nie spowoduje bugów.

W przyszłym tygodniu pojawią się też ostateczne patch noty. Zaznaczę, że patch noty nie różnią się tak bardzo poza kilkoma bugfixami, które muszą zostać naprawione do momentu wydania i otrzymania certyfikacji na konsole.

Sezony w Diablo w ciągu ostatniego roku startowały w ciągu 5-12 dni od zakończenia poprzedniego sezonu. Jest zatem szansa, że jeśli w przyszłym tygodniu nie pojawią się żadne problemy to najpóźniej 30 czerwca będzie nam dane zagrać w kolejnym sezonie.

Tymczasem w przyszłym tygodniu być może przyjdzie nam poznać szczegóły dotyczące kolejnej aktualizacji kwartalnej w Diablo 4.