CenterGame.pl

Od bety Valorant dzielą nas dni!

Zdaje się, że kolejne osoby zaczynają potwierdzać nadejście beta testów Valorant. Od bety dzielą nas raptem dni!

Valorant ma mieć swoją premierę w połowie 2020 roku. Logicznym jest zatem informacja, że wcześniej powinny mieć miejsce beta testy. Już wcześniej prezentowaliśmy Wam informacje o możliwych beta testach w marcu dzięki potwierdzeniu ze strony Slashera, numer 1 jeśli chodzi o przecieki esportowe.

Słowa Slashera potwierdza również Scarra, były już zawodnik i trener ligi LCS w League of Legends. Podczas podcastu został zapytany o plotki dotyczące startu beta testów Valorant i jak sam stwierdził:

Jestem pewien, że będą beta testy.

Jednak w takcie gdy to wypowiadał do rozmowy wtrąciła się Pokimane, która z lekkim zdziwieniem stwierdziła, że, beta musiałaby wystartować bardzo niedługo na co Scarra odpowiedział:

To jest bardziej niż pewne.

Gdy współrozmówcy próbowali drążyć temat dotyczące zakulisowych informacji Scarra trochę się speszył po czym wypalił, że jego przyjaciel będzie musiał się go pozbyć.

Można więc śmiało stwierdzić, że beta nadchodzi wielkimi krokami. Jednak czy udział w niej będą mieli wszyscy czy deweloperzy zaczną od zamkniętego grona influencerów i dziennikarzy? Może uda nam się załapać na jedną z kolejnych fal to będziemy mogli Wam zaprezentować znacznie więcej materiałów z gry!