CenterGame.pl

Nerf Sage, Cyphera i Omena i buff Viper w Valorant – Patch Notes 0.50

Dzisiejszego dnia Riot zaprezentowało zmiany balansu jakie pojawią się wraz z patchem 0.5 w Valorant już dziś w nocy. Sage, Cypher i Omen otrzymali nerfy!

To chyba największy patch jaki zawitał do tej pory w Valorant. Gracze będą mogli odetchnąć ponieważ przepakowana Sage utraciła trochę ze swojej mocy. Dodatkowo Cypher nie będzie miał możliwości spowalniania przeciwników w swojej klatce.

Wprowadzono również spore zmiany w broniach w Valorant. Gracze teraz będą mogli jeszcze skuteczniej pozbywać się przeciwników, a Ci którzy lubują się w Aresie jeszcze skuteczniej rozprowadzać pociski strzelając przez ściany.

AKTUALIZACJE BRONI

WSZYSTKIE KARABINY

Karabiny maszynowe wypadają zdecydowanie gorzej niż pozostałe bronie w ich przedziale cenowym. Zadaniem karabinów maszynowych jest posyłać duże ilości pocisków — mają być potężne, gdy już wciśnie się spust. Trudno jest to wyważyć, skoro jeden pocisk z Vandala może posłać gracza do piachu. Chcemy uczynić karabiny maszynowe lepszymi w ich niszy (czyli wystrzeliwaniu ogromu pocisków), jednocześnie zwiększając moc Aresa do poziomu zbieżnego z tym, jakie mają bronie w jego przedziale cenowym.

AKTUALIZACJE AGENTÓW

SAGE

CYPHER

OMEN

VIPER

BRIMSTONE/PHOENIX/VIPER

ZMIANY KOSZTU ZAKUPU UMIEJĘTNOŚCI AGENTÓW

PANCERZ AGENTÓW

MAKSYMALNY LIMIT KREDYTÓW

AKTUALIZACJE POSTACI

AKTUALIZACJE MAP

SPLIT

Atakujący nie mogli skutecznie kontrolować terenu na całym obszarze mapy. Dokonaliśmy kilku zmian, które powinny zapewnić atakującym więcej okazji do zajęcia głównej części A, górnej części środka oraz wieży B.

HAVEN

SPLIT/HAVEN/BIND

HUD I INTERFEJS UŻYTKOWNIKA

JAKOŚĆ ROZGRYWKI

NAPRAWIONE BŁĘDY: W GRZE

NAPRAWIONE BŁĘDY: KLIENT GRY