CenterGame.pl

Komórkowy Valorant w produkcji. Gra po przełączeniu w tryb tableta zmienia całe UI

Dzisiejszej nocy wyciekły zrzuty ekranu prezentujące Valorant w wersji na urządzenia mobilne. I co ciekawe, są już zaimlementowane w grze!

Wersje komórkowe gier cieszą się ogromną popularnością. Fortnite, PUBG czy Call of Duty mobile spowodowały boom na mobilne FPSy i ogromne zyski dla samych deweloperów. Nic dziwnego, że rynek komórkowy rozwija się najszybciej ze wszystkich innych.

Dewloperzy twierdzili, że Valorant jest tworzony z myślą o PC. Potwierdzali, że stworzenie konsolowej wersji będzie uzależnione od popularności samej gry, jednak nie przeszkodziło to im aby w plikach gry zawrzeć informacje o wersji mobilnej. Graczom udało się wyciągnąć wszelkie informacje i po przełączeniu laptopa w tryb tabletu gra otrzymała zupełnie nowe funkcjonalności.

Gra posiada zintegrowany system pozwalający uruchomić grę w trybie mobilnym. Gracze w plikach gry odnaleźli ikony odpowiadające za mobilne ikony umiejętności jednak po połączeniu ich wszystkich na jednym ekranie mam wrażenie, że zajmują zdecydowanie za dużo miejsca na ekranie.

Riot Games najwyraźniej widzi duży potencjał w rynku mobilnym i aby rywalizować jak równy z równym musi przenosić swoje produkcje na komórki.