CenterGame.pl

Dzielenie się powtórkami w grze! Nerf Mei i D.Vy

Dzisiejszej nocy Blizzard zaktualizował serwery PTR o nową funkcjonalność dzielenia się powtórkami jak i zmiany balansu. Wśród nich nerf Mei i D.Vy!

Tak jak wspominał Jeff Kaplan w komentarzach na forum Battle.Net pojawiła się nowa aktualizacja na serwerach PTR. W najnowszej aktualizacji znalazła się nowa funkcjonalność dzielenia powtórkami meczów oraz zmiany balansu, wśród których są nerf Mei i D.Vy oraz buff Sigmy i Żołnierza: 76.

Dzielenie się powtórkami działa w prosty sposób. W grze można udostępnić do 10 powtórek do momentu pojawienia się kolejnego patcha w Overwatch. Każda powtórka otrzyma unikalny kod podobny do tych, które funkcjonują już w Warsztacie. Kod może być udostępniony w grze, na forum czy w sieciach społecznościowych. Osoba posiadająca taki kod otrzyma dostęp do Twojej powtórki. Dodatkowo do każdej powtórki można dodać komentarz.

Jeśli zaś chodzi o zmiany balansu najbardziej ucierpiała Mei, której odnowienie umiejętności ściany skoczyło z 10 do 13 sekund, a dodatkowo więksi bohaterowie będą mogli teraz przejść przez pojedynczy zniszczony słup. Poniżej prezentujemy Wszystkie zmiany balansu.

D.Va

Boosters

Mei

Ice Wall

Sigma

Gravitic Flux

Soldier: 76

Helix Rockets

Wszystkie zmiany są dostępne do przetestowania na serwerach PTR.