CenterGame.pl

Dark Nexus II w Heroes of the Storm – nowe greckie skiny już w grze!

Wraz z wczorajszą aktualizacją Heroes of the Storm do gry ponownie zawitało wydarzenie Dark Nexus. Poza typowymi dla wydarzenia elementami w grze znalazły się również skórki nawiązujące do greckiej mitologii.

Fragments of the Dark Nexus to nowe wydarzenie w Heroes of the Storm w ramach Dark Nexus II, które ma rozruszać grę i zapewnić graczom jeszcze więcej frajdy niż zazwyczaj. Kolejna edycja pokazała, że Raven Lord mimo pokonania pozostawił po sobie pęknięcie, które nie zostało załatane rozlewając chaos i nienawiść w Nexusie. Aby powstrzymać pożogę zniszczenia Tassadar i Fenix udali się do szczeliny by spowolnić zniszczenie podczas gdy Deathwing za wszelką cenę chciał wykorzystać jej moc by władać krainą Nexusa.

To właśnie tych trzech powyższych bohaterów otrzymało skórki nawiązujące bezpośrednio do wydarzenia Mrocznego Nexusa (plus Guldan i Alarak). Jednak wraz z nimi do gry zawitały też skórki mitologii greckiej dla Smugi i Cassii.

Jak zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem pracy artystów, którzy odpowiadają za stworzenie konceptów i osób, które je wprowadzają do gry. Skiny prezentują się naprawdę okazale.