CenterGame.pl

Bug, który pozwala leczyć Doomfista gdy jest w trakcie ultowania w Overwatch

Ciekawy bug odkryty w Overwatch pozwala na leczenie Doomfista gdy ten jest całkowicie niewidoczny dla oczy podczas używania swojego ulta.

Overwatch posiada wiele trików i bugów zarówno mniejszych jak i większych. Nie wiem właściwie czy mógłbym omawianą sytuację opisać jako poważny bug jednak jeśli do jego użycia wykorzystujecie Baptiste i Doomfista możecie się bardzo zdziwić.

Doomfist podczas swojego ultimate najpierw wyskakuje w górę stając się całkowicie niewidzialnym, po czym przemieszcza widoczny okręg, w którym następnie ląduje zadając obrażenia obszarowe wszystkim postaciom znajdującym się w jego obrębie. Dla wykorzystania sytuacji kluczowy jest moment kiedy jest w powietrzu.

Baptiste wykorzystując swoje granaty leczące może uleczyć Doomfista strzelają możliwie jak najbliżej środka omawianego okręgu. Aby to bardziej zobrazować koniecznie spójrzcie na poniższy materiał.

Pojawia się zatem pytanie czy jest to nieintencyjny bug jaki został dopiero co odkryty czy deweloperzy wiedzą o tym rozwiązaniu i pozwalają na jego użycie. Jak podkreślają gracze sytuacja ta nie jest możliwa do odtworzenia z innymi bohaterami wsparcia. Nie zadziała tu zatem pocisk Any, czy lecząca kula Moiry.

Próbowaliście już tego sposobu?